artowisko.pl - Sztuka spędzania czasu
Loading...
 • Artowisko to kreatywne warsztaty w formie Artoboxu z nagraniem HD, warsztaty online lub warsztaty stacjonarne - wybierz coś dla siebie
  Artowisko logo
 • Znajdź swój Artobox
  kompletny zestaw do stworzenia wybranego rękodzieła wraz z filmem instruktażowym w jakości HD.
  WIĘCEJ
 • Warsztaty na zamówienie
  w wersji online lub stacjonarnej dla firm lub na prywatne wydarzenie.
  POKAŻ
 • Artowisko na prywatne wydarzenie
  Zamów warsztaty szyte na miarę
  urodziny, wieczór panieński, rocznicę czy wesele
  OFERTA
 • Artowisko dla firm
  Wybierz personalizowane warsztaty na firmowe wydarzenie
  – premierę produktów, spotkanie z mediami, kontrahentami, czy integrację.
  OFERTA

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy grupą artystów, którzy dzielą się z innymi sztuką spędzania czasu, pomysłem na nową pasję. Pokazujemy niestandardowe sposoby na rozwijanie swoich umiejętności i relaks w duchu slow life. Prowadzimy warsztaty w lekki i zrozumiały sposób, tak, aby każdy mógł w nich odnaleźć coś dla siebie.
Zdjęcie naszego zespołu

Artowisko dla każdego

Artobox – zrób coś ładnego!

Artobox to kompletny zestaw do stworzenia Twojego wybranego rękodzieła. Wewnątrz każdego Artoboxu znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do tworzenia, opis materiałów, instrukcję wideo HD od zespołu Artowiska. W momencie zakupu na Twój adres mailowy zostanie wysłany link z bezterminowym dostępem do filmu instruktażowego w jakości HD – tak abyś zawsze mogła / mógł wrócić do nagrania lub odtworzyć je ponownie w dowolnym momencie. Na naszych nagraniach zobaczysz profesjonalnych artystów, którzy w lekki, przystępny sposób, krok po kroku przeprowadzą Cię przez proces tworzenia Twojego unikalnego dzieła. Artoboxy są odpowiednie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych twórców.
Artowisko dla firm

Dla firm

Jesteśmy w stanie dopasować rodzaj warsztatów do każdej koncepcji spotkania. Wieloletnie doświadczenie w branży marketingowej oraz w współpracy z mediami pozwala nam na dopasowanie warsztatów na potrzeby każdej premiery produktowej, konferencji, spotkania integracyjnego, świątecznego czy tematycznego. Współpracujemy również z najlepszymi scenografami oraz twórcami eventów, dzięki czemu organizujemy również duże wydarzenia.

Kontakt
Artowisko na prywatne wydarzenie

Na prywatne wydarzenie

Jeśli szukasz niestandardowej atrakcji na swoje wydarzenie - urodziny, wieczór panieński, wesele, spotkanie w gronie przyjaciół - warsztaty Artowiska to idealne rozwiązanie. Przygotujemy dla Ciebie warsztaty dopasowane do okazji, koncepcji, a nawet kolorystyki, którą najbardziej lubisz!

Kontakt


KARTY PODARUNKOWE

To oryginalny pomysł na prezent. Karty za określone kwoty mogą być wykorzystane na wybrane warsztaty. Wysyłamy je w ozdobnej formie pod wskazany adres.
KUP
Kreatywne

warsztaty i Artoboxy


NAPISZ DO NAS

Artowisko logo
O Artowisku
Artowisko to sztuka spędzania czasu, środowisko twórców, kreatywne warsztaty dla firm i pasjonatów sztuki.
Telefon: +48 695 441 265
Email: kontakt@artowisko.pl
Regulamin: PDF
Social Media