Artobox

zrób coś ładnego! Wybierz Artobox Tu zamówisz kompletny zestaw do stworzenia wybranego rękodzieła wraz z filmem instruktażowym w jakości HD, dostępnym bezterminowo.

Warsztaty

sztuka spędzania czasu Wybierz Warsztat Tu znajdziesz warsztaty kreatywne z wybranego rękodzieła, prowadzone w wersji online na żywo lub stacjonarnie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą artystów, którzy dzielą się z innymi sztuką spędzania czasu, pomysłem na nową pasję. Pokazujemy niestandardowe sposoby na rozwijanie swoich umiejętności i relaks w duchu slow life. Prowadzimy warsztaty w lekki i zrozumiały sposób, tak, aby każdy mógł w nich odnaleźć coś dla siebie.

dla firm

Napisz do nas Jesteśmy w stanie dopasować rodzaj warsztatów do każdej koncepcji spotkania. Wieloletnie doświadczenie w branży marketingowej oraz w współpracy z mediami pozwala nam na dopasowanie warsztatów na potrzeby każdej premiery produktowej, konferencji, spotkania integracyjnego, świątecznego czy tematycznego. Współpracujemy również z najlepszymi scenografami oraz twórcami eventów, dzięki czemu organizujemy również duże wydarzenia.

na prywatne wydarzenie

Napisz do nas Jeśli szukasz niestandardowej atrakcji na swoje wydarzenie - urodziny, wieczór panieński, wesele, spotkanie w gronie przyjaciół - warsztaty Artowiska to idealne rozwiązanie. Przygotujemy dla Ciebie warsztaty dopasowane do okazji, koncepcji, a nawet kolorystyki, którą najbardziej lubisz!

galeria

Skontaktuj się z nami

kontakt@artowisko.pl

695-441-265